Świat Lily

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Tak, w galerii pojawiają się obrazki, przedstawiające moje małe wyobrażenia bohaterów. Obrazki dodawać może każdy użytkownik więc jeśli macie inne zdanie niż ja - śmiało! :)

#1 2011-11-27 21:42:42

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Na srebrnym ekranie

Może znacie jakieś tytuły, po których obejrzeniu nie da się spać, nie można pohamować łez albo żyje się w stanie depresji?


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#2 2011-11-28 15:42:05

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

The Tourist z J, Deppem

Offline

 

#3 2011-11-28 16:34:45

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Egzorcyzmy Emili Rose. Ten film nie jest straszny, ale tak działa na podswiadomośc, że budzisz się o 3 w nocy. Potwierdzone. Oglądałam na religi razem z resztą klasy i autentycznie wszyscy budzili sie w godzine ,,szatana"

Offline

 

#4 2011-11-28 18:18:55

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Na srebrnym ekranie

Taaak, Egzorcyzmy Emily Rose robią wrażenie, chociaż z filmów tego rodzaju o wiele większe wrażenie zrobił na mnie stary Omen.
Są dwa filmy, które po dziś dzień pamiętam z każdym szczegółem - to Adwokat Diabła i Fanatyk - ten drugi oglądałam przed maturą ustną, gdyż był mi potrzebny i powiem wam, że ciężko było mi po nim spać, tak rażące wrażenie na mnie wywołał.


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#5 2011-11-28 20:17:32

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Omena ogladałam jako małe dziecko. Taaaa bylam bardzo sprytna i jakos cude udawało mi sie ogladać omena. Adwokat Diabla faktycznie był dobrym filmem. Zrobił na mnie duze wrażenie. Fanatyk? Fajnie bedę miała co oglądać w weekend. Właciwie to nie rozumie czemu ludzie zachwycają się Krzykime 4. Ani to fajne, ani straszne. Fakt w pewnym momnecie jest zasakujacy, ale nic poza tym. Albo ja juz jestem tak spaczona, że mnie to zamiast straszyc bawiło. Chociaz to sa te mysli z gatunku ,,Czemu do cholery seria Zmierzch jest uważana za horror". To ma tyle wspólnego z horrorem co Harry z westernem.

Offline

 

#6 2011-11-28 23:02:30

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Na srebrnym ekranie

Nie widziałam ani jednego Krzyku Wiem, że będę to musiała nadrobić kiedyś.
Do Fanatyka nie siadłabym nigdy gdybym nie wybrałam sobie go na film do pracy maturalnej - z tego samego powodu obejrzałam również Buntownik z wyboru, również cudowny film - i naprawdę, oglądałam go o 20 dzień przed ustną i ledwo co usnęłam, ogromne wrażenie na mnie wywarł. Ale to film z typu, który zawsze wywiera zwłaszcza jeśli jest się na świeżo z tematami holocaustu. Podobnie, polecam wam bardzo Chłopca w pasiastej piżamie. To jeden z takich po których obejrzeniu przez resztę dnia nie jest się pewnym, co powinno się z sobą zrobić.
O ile Adwokat Diabła czy Fanatyk poraził mnie po prostu całą fabułą o tyle Chłopiec w pasiastej piżamie czy Sala Samobójców robiły mnie na tysiące kawałków i wiem, że przenigdy więcej żadnego z tych filmów nie obejrzę, bo po każdym nie umiałam wykrztusić z siebie słowa i chodziłam jak walnięta obuchem.
Nie wiem, dlaczego zmierzch jest nazywany horrorem. Przeczytałam wszystkie książki - przyznaję się, lubię, lubię chociaż dawno nie zaglądałam - widziałam filmy i nie widzę gdzie tu horror


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#7 2011-11-29 15:26:25

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Ja Zmierzchem bylam zafascynowan, ale czytajac drugi raz udeżyła mnie naiwność i dziecinnośc tej seri. Nie mówie, że jest zły, ale mimo to jeżeli już mam oglądać coś o wapira to ,,Pamiętniki". Moja praca maturalna zmusi mnie do ogladania ekranizjacj horrorów.

Offline

 

#8 2011-11-29 16:26:42

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Na srebrnym ekranie

Ja z wampirami zdecydowanie wolę Draculę. Zwłaszcza tego w reż. Coppoli Uwielbiam jego akcent w tym filmie, ponad to jest bardzo dobrą ekranizacją książki, mimo że jest w nim wątek romansu o którym w książce nie było wspomniane słowem. Co nie zmienia faktu że nakręcono to w nieziemski sposób bo gdy czytałam książkę - po filmie - miałam wrażenie, że autor zwyczajnie zapomniał o tym wspomnieć
Ekranizacja horrorów w pracy maturalnej? Boże, jak ja bym chciała taki temat u nas były same nudy! Foch normalnie


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#9 2011-11-29 19:37:48

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Ha1 Ma się polonistke, która fascynuje się horrorem i to ona zaproponowała. Oh, to będzie bardzie zabawa niz praca. Właściwie naszła mnie refleksja, że najwyższy czas zabrać się za prace. Uh, nienawidze matury:)

Offline

 

#10 2011-11-29 20:05:23

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

ha! A ja mam jeszcze rok ;P który mi oczywiście przeleci z prędkością światła...
Taa też byłam zakochana w Zmierzchu, a teraz nie mogę na to patrzeć. A 'Pamiętniki' są fajnym serialem, ale książki są dużo lepsze

Offline

 

#11 2011-11-29 20:12:58

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Według mnie Pamiętniki jako ksiązki są pisane takim dziwnym językiem, który mnie strasznie męczy. Serial mysle, że jest duzo lepiej zrobiony. Każdy jednak ma swój gust.

Offline

 

#12 2011-11-29 20:34:53

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Na srebrnym ekranie

Nie miałam okazji czytać ani oglądać. Czaiłam się na to, ale wtedy dopadłam Anne Rice i zupełnie zapomniałam, że miałam to czytać


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#13 2011-11-30 16:29:16

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Ja przeczytalm 3 pirwsze części i mnie się osobiście nie podobało. Serial dużo lepszy:)

Offline

 

#14 2011-12-03 22:43:00

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Na srebrnym ekranie

Tak na bieżąco: przed chwilą skończyłam oglądać Terminatora i polecam! Super film a technika jak na lata 80' świetna! No ale jak mogło by byc inaczej skoro to James Cameron

Offline

 

#15 2011-12-03 22:49:25

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Na srebrnym ekranie

Nigdy nie oglądałam, ale dobrze wiedzieć Camerona jakoś szczególnie nie wielbię, mam bardziej lubianych reżyserów jak np. Jim Burton. Kocham to jego spojrzenie na filmy, tą niezwykłość i klimaty które są absolutnie nie do podrobienia


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardkoryehe.pun.pl www.allhopeisgone.pun.pl www.sonyericson.pun.pl www.eit-pcz.pun.pl www.big-b.pun.pl