Ogłoszenie

Tak, w galerii pojawiają się obrazki, przedstawiające moje małe wyobrażenia bohaterów. Obrazki dodawać może każdy użytkownik więc jeśli macie inne zdanie niż ja - śmiało! :)

#31 2012-08-15 18:56:02

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Jak to się wszystko w ogóle zaczęło!

Opowiem W sumie to śmieszne bo to drugi zlot w tym roku, w czerwcu był w Poznaniu a w sierpniu miał być jeszcze w Krakowie ale coś odwołali Ja na Poznań nie dałam rady dojechać bo zbyt daleko, ale widziałam że było super i planują już na kolejne wakacje, więc myślę że idea zlotów się zacznie poszerzać


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#32 2012-08-15 22:10:34

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Jak to się wszystko w ogóle zaczęło!

No bo w sumie pare lat temu jak czekaliśmy jeszcze na książki to zloty były jakoś bardziej popularne... A ostatnio jakoś ucichło, choć wychodzi teraz na to, ze to ja o niczym nie wiem

Offline

 

#33 2012-08-15 23:19:46

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Jak to się wszystko w ogóle zaczęło!

Może ty się i ciesz, że nie wiedziałaś bo ja ci powiem, że mnie to już wali na głowę ;D Mam zrobioną różdżkę, kolczyki które ci pokazałam, teraz z tatą namalowałam naszywkę Slytherinu, jutro kleję tiarę i zbieram właśnie na facebooku ekipę na wesoły pociąg do Warszawy o 5:15 więc...


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#34 2012-08-16 11:55:54

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Jak to się wszystko w ogóle zaczęło!

hihihi! Ty Ślizgonie! Baw się dobrze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbox360x.pun.pl www.plemionanet.pun.pl www.polonistycznie.pun.pl www.shinobizycie.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl