Ogłoszenie

Tak, w galerii pojawiają się obrazki, przedstawiające moje małe wyobrażenia bohaterów. Obrazki dodawać może każdy użytkownik więc jeśli macie inne zdanie niż ja - śmiało! :)

#1 2011-11-27 21:41:28

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Książki, książki, książki!

No dobra, na dobry początek - najukochańsze dzieło literackie, które przyszło wam mieć w swoich rękach!


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#2 2011-11-29 22:12:28

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Książki, książki, książki!

No to tak: może nie wymienię najukochanszego bo by miejsca brakło ale dam przykład. Polecam serdecznie 'Przemineło z wiatrem' albo 'Igrzyska śmierci'. Takie trochę skrajności ale ja sama jestem jedną wielką skrajnością więc hmm...

Offline

 

#3 2011-11-30 16:31:39

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Książki, książki, książki!

Nie mam swojej ulubionej ksiązki. Ostanio na bierzacą jestem tylko z Darami Anioła. Kiedyś uwielbiałam Anie z Zielonego wrzgórza i pozosotałe ksiązki z serii. Sentyment do tych ksiązek zawsze bede miec.

Offline

 

#4 2011-11-30 18:43:21

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Książki, książki, książki!

A ja polecam sagę o Wiedźminie Przeczytałam jednym tchem chociaż prawdę mówiąc nadal nie mam chwili żeby skończyć ostatni tom sagi. Ni mniej, naprawdę warto.
Jeśli chodzi o sagi książkowe to warto jeszcze wspomnieć o Eragonie - kocham tą książkę i cierpię że wydawnictwo podzieliło na dwie części ostatni tom sagi! Barbarzyństwo!
Anię z Zielonego Wzgórza przeczytałam ale nigdy nie miałam okazji żeby doczytać resztę części, natomiast na Przeminęło z Wiatrem czaję się od lat i tylko czasu mi brak, chociaż mam w domu. Ostatnio miałam zamiar zacząć czytać ale wtedy nieopacznie w bibliotece znalazłam Władcę Pierścieni i tym sposobem znów przyszło czekać Scarlet O'Hara na swoją kolej


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#5 2011-11-30 19:29:26

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Książki, książki, książki!

władcę pierścieni czytałam jako jedyna w klasie. przeczytałam dwa pierwsze tomy, trzeciego nie dałam rady. osobiście wolę hobbita

Offline

 

#6 2011-11-30 19:31:02

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Książki, książki, książki!

Nie cierpiałam hobbita! Boże,męczyłam się w szkole gdy go czytałam! Ale teraz przeszłam przez Eragona, Wiedźmina więc sądzę, że Władcę Pierścieni też przeczytam, kiedyś to było dla mnie za ciężkie


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbox360x.pun.pl www.last-resort.pun.pl www.polonistycznie.pun.pl www.shinobizycie.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl