Ogłoszenie

Tak, w galerii pojawiają się obrazki, przedstawiające moje małe wyobrażenia bohaterów. Obrazki dodawać może każdy użytkownik więc jeśli macie inne zdanie niż ja - śmiało! :)

#16 2012-08-02 18:19:30

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Liga Ochrony Petera

Oh, a mnie wkurza To wyskoczę z takim pytaniem, czytałaś może Inny Rodzaj Magii? To moje standardowe pytanie, w każdym razie o ile przed tym go akceptowałam, tak teraz moje uczucia są dość suche w stosunku do niego. Prawda jest taka, że mój stosunek do pewnych bohaterów dzieli się na Przed Innym Rodzajem Magii i Po Innym Rodzaju Magii... Taka jest okrutna prawda


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

#17 2012-08-03 10:34:05

 Asiexz

Użytkownik

8269288
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 129
Punktów :   

Re: Liga Ochrony Petera

nie, nie czytałam, więc moja opinia jest niezmienna i nienaruszona chociaż przyznaje, czasami mnie dobijał

Offline

 

#18 2012-08-03 20:14:27

 Aga141993

Użytkownik

26191865
Skąd: Łódź(okolice)
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Liga Ochrony Petera

Dropsa nie zbyt lubie. O ile w pierwszyw dwóch częściach jest naprawde uroczy o tyle późnie zaczyna mnie wkurzać. I zgadzam z Pauliną to zdecydowanie przez lenistwo Drops odpuścił sobie pojedynek. A co się będzie przemęczał, ma przeciez od tego ludzi. I nieważne, że ci ludzie dopiero co wyszli ze szkoły albo w tej szkole jeszcze znajdują, ważne, że jest tania siła robocza. Podejrzewam, ze gdyby Drops ruszył tyłek to pokonał bym Voldemorta i uwaga Potterowie mogliby życ, Nieville nie musiałby odwiedzać swoich rodziców w szpitalu, Syriusz nie trafiłby do Azkabanu. Jednak Drops wie swoje.

Offline

 

#19 2012-08-03 21:27:50

 nanina

Administrator

5112960
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 269
Punktów :   
WWW

Re: Liga Ochrony Petera

Po pierwsze: polecam Inny Rodzaj Magii.
Po drugie: mnie wkurza od siódmej... Szóstej czescu. Czytam teraz Zakon i nadal jest ujmujący :-D:-D
po trzecie: tak, to len. Jak nic...


"- Na lekcjach ciężko wam wykrztusić „profesorze", a teraz z taką rewerencją... Za to poziom elokwencji wyraźnie obniżony. Niedobrze, panno Wiem – I – Chętnie – Powiem. Nie dawaj się tak łatwo zaskoczyć. Widywałem w tym gabinecie dziwniejsze rzeczy, niż pijany Mistrz Eliksirów w idiotycznej pelerynie, pogryziony przez wampira.”
Rozmowy Trumienne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobizycie.pun.pl www.polonistycznie.pun.pl www.last-resort.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl www.xbox360x.pun.pl